restaurace

Přijďte si k nám posedět. Těšíme se na Vás
_DSF2840
02
03
03
Restaurace

Restaurace nabízí zejména českou kuchyni s širokým výběrem piv, vín a nealkoholoických nápojů. Každý den je připraveno menu hotového jídla - polévka s hlavním chodem, vždy ale u nás najdete v nabídce domácí halušky, domácí bramborák, pokrmy z masa včetně ryb, pokrmy bezmasé či jen menší předkrmy. Také pořádáme různé akce, kdy je stálá nabídka kuchyně obohacena o další pokrmy v závislosti na dané akci. Například na Velikonoce si můžete vychutnat pečené kuřátko s velikonoční nádivkou nebo na Svatého Martina pečenou husu se zelím a knedlíkem. Akce trvají vždy jen několik dní a o jejich pořádání se snažíme informovat na stránce aktuality.

Restaurace je rozdělena na dvě části. Primárně využíváme přední část v nižší části budovy, abychom byli schopni Vás - naše hosty snadno a rychle obsloužit. V této části restaurace oceníte příjemně laděný interiér, krb či chladící boxy s širokým výběrem vín.

Druhou - zádní část využíváme v případě, kdy již nestačí kapacita přední části restaurace (například během doby obědů), nebo když se s námi domluvíte na pořádání společenské údálosti, rádi část restaurace vyhradíme pouze Vám. Druhá část restaurace nabízí televizi a možnost uspořádat prostory dané situaci, například při pořádání taneční zábavy. Vše záleží na vzájemné domluvě, pokud tedy přemýšlíte o pořádání jakékoliv společenské události, neváhejte nás kontaktovat.

V letních měsících je možné využít venkovní terasy, kde jsou připravena krytá místa o kapacitě 40 míst a kde Vás obsloužíme stejně pohotově jako uvnitř.

 Polévky

Kulajda

Česnečka

Masový vývar

 Hlavní chody

Pečená kachna

Trhané vepřové koleno špenát

Hovězí líčka na červeném víně

Hovězí jazyk křenová omáčka

Řízky

Medailonky z vepřové panenky

Zvěřinový guláš

Hovězí tatarák

 Piva

Pilsner Urquell

Pilsner

Chodovar světlý

Chodovar černý

Birell nealkoholický

Birell nealkoholický

 Vína

Znovín

Lahofer

 Nealkoholické

Birell ovocný

Pepsi

Tonic

Toma - ovocné nápoje

Káva Lavazza

ubytování

Příjemné ubytování.
Bohaté snídaně.
Přijďte k nám.
  • více o ubytování